Realizacje

Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość potrzeb rynku, a także bogata, atrakcyjna oferta.


To czynniki, które sprawiają, że nasze przedsiębiorstwo może poszczycić się realizacją licznych zamówień na urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego - słupki i bariery, a także przemysłowe odbojniki, które wykonaliśmy dla Kontrahentów z całego kraju. Produkowane na zamówienie, dostępne również od ręki i dostarczane na miejsce realizacji inwestycji, nasze elementy infrastruktury doskonale sprawdzają się w swojej roli. Umożliwiają skuteczne wydzielenie przestrzeni dla poszczególnych uczestników ruchu drogowego lub zabezpieczenie kluczowych stref w zakładach produkcyjnych.

 

Najwyższa jakość i sprawdzone rozwiązania


Jako producent elementów infrastruktury drogowej i przemysłowej możemy zapewnić, że każda bariera:

  • z poprzeczkami,
  • szczeblinkowa,
  • łańcuchowa,
  • przeciwbryzgowa,
  • typu olsztyńskiego,
  • a także typu lubelskiego,

to urządzenia wykonane z najlepszej, malowanej proszkowo stali ocynkowanej, w rozmiarach i kolorach z palety RAL odpowiadających oczekiwaniom Inwestora. Ofertę uzupełniają balustrady mostowe, słupki, a także odbojnice instalowane w zakładach przemysłowych. Oklejone folią odblaskową, są widoczne z daleka również po zmroku, a ich montaż nie sprawia fachowcom większych problemów. Utrzymanie słupków i barier drogowych, chodnikowych, parkingowych i technicznych, a także odbojnic przemysłowych w czystości również nie jest kłopotliwe.


Serdecznie zapraszamy


Dotychczas wykonane realizacje i produkty – barierki, słupki oraz odbojniki widoczne w przestrzeniach publicznych na terenie całego kraju, najlepiej świadczą o naszym profesjonalizmie. Trwałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz mechanicznych, proste w montażu, są najlepszym rozwiązaniem w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dlatego bez względu na to, jakiego typu urządzenia Państwo poszukują, zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom, dostarczając najlepsze, wielokrotnie przetestowane rozwiązania.
Zapraszamy!