O firmie

Ponad dwie dekady doświadczenia i szerokie grono zadowolonych Klientów.


Przedsiębiorstwo Opex to ceniony w branży budowlanej producent słupków drogowych i parkingowych, barier chodnikowych różnego typu, a także odbojnic przemysłowych instalowanych m.in. w magazynach zakładów produkcyjnych. Nasza domena to wysoka jakość oferowanych produktów, a także możliwość kompleksowego, terminowego zaopatrzenia Inwestora w elementy infrastruktury zabezpieczającej.

 

Wszechstronne zastosowanie

 

Nasze drogowe bariery i słupki mają wszechstronne zastosowanie i zdecydowanie ułatwiają sprawne zorganizowanie przestrzeni publicznej, poprawiając bezpieczeństwo korzystających z niej użytkowników. W sprzedaży dostępne są słupki blokujące rurowe, chodnikowe oraz drogowe, a także bariery zróżnicowane pod względem konstrukcji i funkcjonalności - m.in. z poprzeczkami lub bez, ze szczeblinkami, z łańcuchami, a także przeciwbryzgowe, z ekranami z poliwęglanu.

 

Najwyższa jakość oferowanych produktów


Liczne, pozytywne opinie Klientów, którzy zdecydowali się na zamówienie w Opex oferowanych urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz elementów wykorzystywanych w obiektach użyteczności publicznej oraz przemysłowych, są najlepszym świadectwem wysokiej jakości oferowanego asortymentu. Nasze produkty wykonane są z najlepszej stali ocynkowanej malowanej proszkowo na wybrane przez Klienta kolory z palety RAL, z możliwością oklejenia folią odblaskową. W zależności od przeznaczenia barier, słupków i odbojników, mogą być wykonane według standardowych wytycznych lub na zamówienie.


Zachęcamy do kontaktu


Wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów infrastruktury drogowej i przemysłowej - barier, słupków oraz odbojników magazynowych to pewność, że dostarczone na miejsce realizowanej inwestycji urządzenia spełnią swoją rolę i przez wiele lat zachowają swój pierwotny wygląd. Wykonane z malowanej proszkowo stali ocynkowanej, dobrze zniosą działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Pokryte folią odblaskową, zdecydowanie poprawią bezpieczeństwo użytkowników ruchu drogowego. Umożliwią też optymalne zorganizowanie przestrzeni publicznej – wydzielenie chodników, parkingów i dróg.


Jeżeli poszukują Państwo właśnie takich rozwiązań - serdecznie zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia.