Blog

 • 16/04/2021 0 Komentarze
  Odbojnice przemysłowe - rodzaje i zastosowanie

  Obiekty przemysłowe i magazynowe to specyficzne przestrzenie wymagające zastosowania dodatkowych zabezpieczeń infrastruktury wewnętrznej oraz zewnętrznej przed potencjalnym zniszczeniem. Bez względu na profil prowadzonej działalności, warto zastosować sprawdzone w tym zakresie rozwiązania, które zmniejszają ryzyko wystąpienia poważnych zniszczeń oraz wypadków podczas pracy.

   

  Dowiedz się więcej
 • 16/04/2021 0 Komentarze
  Dlaczego warto zainwestować w słupki blokujące

  Niezwykle prosta konstrukcja, łatwy montaż oraz wyjątkowa skuteczność. Słupki blokujące drogowe i parkingowe należą do elementów infrastruktury często spotykanych w przestrzeni publicznej, co w zasadzie nie dziwi - są po prostu bardzo potrzebne. Wyznaczają granice, poprawiają bezpieczeństwo oraz zapobiegają chaosowi przestrzennemu.

   

  Dowiedz się więcej
 • 16/04/2021 0 Komentarze
  Drogowe bariery ochronne

  Montowane po to, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowników przestrzeni publicznej – przede wszystkim pieszym oraz rowerzystom. Łańcuchowe lub segmentowe, drogowe barierki ochronne to praktyczne rozwiązanie stosowane jako element infrastruktury drogowej od lat, cenione za funkcjonalność oraz za to, że bardzo dobrze spełniają swoją rolę.

   

  Dowiedz się więcej